İletişim

(0224) 238 2525

Mesaj Gönderin!

İletişim Detayları:

Mesaj:

Mesajınız başarıyla gönderildi. Kısa süre içinde sizinle irtibata geçilecek. Close this notice.

Seyahat Sigortası Teklifi

Seyahat Bilgiler:

İletişim detayları:

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Trafik Sigortası/Kasko Teklif

Araç Bilgileri:

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

DASK/Konut Sigortası

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Sağlık/Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası

365 gün ve 7/24 online hizmet

En iyi sigorta şirketleri

En iyi fiyat garantisi

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun sağlık sigortası tekliflerine ulaşmanızı sağlıyoruz!

SigortaHazır.com’u Müşterilerinden Dinleyin

Trafik sigortası için araştırma yaparken siteye rastladım. Forma bilgilerimi girdim hemen beni aradılar. Daha önce aldığım tekliflerden daha düşük teklif verdiler ve anlaştık. İlgili bir firma tavsiye ediyorum.

Cihat MERTAL
Trafik Sigortası

Kaskom bittiğinde fiyatı biraz yüksek olduğu için daha uyguna bulabilir miyim diye araştırma yaptım. Herkese tavsiye ederim, uygun bir fiyat verdiler. Hemen aradılar ve poliçemizi yaptık. Teşekkürler.

Fuat ALTINTAŞ
Kasko

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Hemen teklif alarak size en uygun seçeneği görebilirsiniz. Özel sağlık sigortası ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır.

Tüm sağlık sigortalarında temel olarak iki teminat vardır: Yatarak tedavi ve ayakta tedavi. Ayakta tedavi teminatına yatarak tedavi teminatlarıyla birlikte sahip olabilirsiniz. Ayrıca yatarak tedavi teminatı tek başına da edinilebilir. Teminatlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen sağlık sigortası ürünlerimizi inceleyiniz.

Özel sağlık sigortası yaptırmanın hayatımıza kattığı pek çok avantaj ve kolaylık var. İlk bakışta ekstra bir masraf gibi gözükse de aslında olası hastalık durumlarında daha ucuza daha iyi hizmet almanızı sağlıyor. Özel sağlık sigortasının avantajlarını sizler için derledik.
İşte özel sağlık sigortasının avantajları…
Anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, özel sağlık sigortanızla daha düşük ücretle ya da ücretsiz hizmet alırsınız.
Özel sigortanızla özel sağlık kurumlarında özellikle tetkik, tahlil, laboratuvar gibi işlemler için devlet kurumlarına nazaran daha erken tarihe randevu alabilirsiniz.
Özel sağlık kurumlarında, özel sağlık sigortanızla hafta sonu da muayene olabilir ya da diğer işmelerinizi (tahlil, tetkik, tedavi) gerçekleştirebilirsiniz.
Poliçe kapsamınızda yer alması halinde yurt dışında da kaza ya da hastalık geçirdiğinizde yüksek ücretler ödemeden tedavi olabilirsiniz.
Poliçenizin kapsamına göre yatarak tedavi ya da hem yatarak hem ayakta tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Düşük ücretler ödeyerek aldığınız poliçeniz sayesinde, özel sağlık kurumlarında kaliteli ve konforlu hizmetler için çok düşük tutarlar ödersiniz.
Bebek sahibi olmayı planlıyorsanız poliçenize doğum teminatı ekleterek doğum öncesi, doğum ve doğum sonrasında ortaya çıkacak yüksek tutardaki ücretleri fazlasıyla azaltabilirsiniz.
Yaptırdığınız özel sağlık sigortasından eşiniz ve çocuklarınız da faydalanabilir.
Çocuklarınız için özel sağlık sigortası yaptırdığınızda bu primleri vergiden düşürebilirsiniz.
En avantajlı sağlık sigortasını bulmak için sigorta şirketlerini ayrı ayrı dolaşmanıza gerek yok. sigortavitrin.com Özel Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret ederek sizin için en avantajlı olacak özel sağlık sigortası ürününe dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası olası sağlık sorunlarında sizi yüksek meblalardan kurtaran önemli bir güvencedir. Sigortavitrin.com'dan alacağınız sağlık sigortası poliçesi ile özel sağlık sigortası kolaylıklarından yararlanabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Özel sağlık sigortalarında primler sigortalının yaşı, cinsiyeti, ikametinin bulunduğu il, mesleğine göre hesaplanıyor; bunlara ek olarak sigortalının tercihleri de prim hesaplamalarına dahil ediliyor. Hastane network tercihi, yatarak yada ayakta tedavi teminat tercihi, poliçenin doğum teminatına sahip olup olmaması yada polieçnin katılım paylı olup olmamasına bağlı ve yıllık uygulanabilcek tedavi teminat limitlerine göre de değişiklik göstermektedir. Bütün bu etken faktörlere göre sigorat teklifleri hazırlanmaktadır. Sağlık sigortası yenilemelerinde hastalık geçmişine göre muafiyet veya suprim ve kullanıma bağlı suprim veya indirim uygulanabiliyor. Daha genç yaşlar için daha düşük prim hesaplanıyor. Sadece yatarak tedavi teminatı sunan poliçeler ayakta ve yatark teminat sunan poliçelere göre daha düşük primli oluyor. Yıllık limit belirlenir ve sigoratlı katılım paylı poliçe duzenlenir ise katılım paysız ve limitisiz poliçelere göre daha düşük prim teklifleri hesaplanıyor.

7/24

Günün her saati, ihtiyaç duyduğunuz her an

Güvenli

Bilgileriniz SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Ayrıcalıklı

Hasar durumunda sizinle ilgilenecek özel temsilci

En İyi Fiyat Garantisi

Tüm poliçelerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz

Comments

Comments are closed.

Firma Bilgileri

Hazır Sigorta
Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

30 ağustos zafer Mah Bozyaka Cad. Aykanlar Terrace sitesi No: 17A/A Kayapa Nilüfer Bursa

İletişim Bilgileri

E-mail:
info@sigortahazir.com

(0224) 238 2525 / (0546) 100 25 00

Hergün 8:00 - 20:00