İletişim

(0224) 238 2525

Mesaj Gönderin!

İletişim Detayları:

Mesaj:

Mesajınız başarıyla gönderildi. Kısa süre içinde sizinle irtibata geçilecek. Close this notice.

Seyahat Sigortası Teklifi

Seyahat Bilgiler:

İletişim detayları:

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Trafik Sigortası/Kasko Teklif

Araç Bilgileri:

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

DASK/Konut Sigortası

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Sağlık/Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mesajınız Başarıyla Gönderildi. Kısa Süre İçinde Aranacaksınız Close this notice.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

tamamlayici-saglik-sigortasi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Doğum Sigortası

Bugüne özel %30 İndirimi Kaçırma, Hemen Teklif Al!

(0546) 100 25 00

(0546) 100 25 00

 

Bütçenizi zorlamadan yaptırın

Fark ücreti ödemeden özel hastanelerden yararlanın

Doğum sigortası yaptırın

Allianz, Ak Sigorta, Axa, Anadolu, Demir Hayat, Doğa, Mess, Medical Park, Unico, Sompo, Ergo, Generali, Groupama, Halk, Ziraat, İş Bankası Sigortası, Mapfre, Ray, Yapı Kredi, Zurich tamamlayıcı sağlık sigortası en uygun fiyat teklifini al.

Doğum ve aile için tamamlayıcı sağlık sigortası

En iyi ve en kapsamlı sağlık sigortası

Daha geniş kapsamlı özel sağlık sigortası için de teklif alın

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerine ulaşmanızı sağlıyoruz!

SigortaHazır.com’u Müşterilerinden Dinleyin

Trafik sigortası için araştırma yaparken siteye rastladım. Forma bilgilerimi girdim hemen beni aradılar. Daha önce aldığım tekliflerden daha düşük teklif verdiler ve anlaştık. İlgili bir firma tavsiye ediyorum.

Cihat MERTAL
Trafik Sigortası

Kaskom bittiğinde fiyatı biraz yüksek olduğu için daha uyguna bulabilir miyim diye araştırma yaptım. Herkese tavsiye ederim, uygun bir fiyat verdiler. Hemen aradılar ve poliçemizi yaptık. Teşekkürler.

Fuat ALTINTAŞ
Kasko

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK'lıların özel sağlık hizmetini oldukça uygun fiyata almalarını sağlayan sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası bulunan kişi, SGK ve sigorta şirketi ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ücreti ödemeden (sigortalı sadece 15TL'lik katkı payı ücretini ödemektedir.) belirlenen şartlar dahilinde hizmet alabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında öncelikli şart kişinin SGK'lı olmasıdır.

SGK'sı aktif olan (emekli, çalışan, SGK lı eşi/çocugu ev SGK borcu olmayan) herkes tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesinden 81 ilde yararlanabilmektedir.Tek başına çocuklar için de poliçe düzenlenebilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigoratlarında da üst yaş sınırı bulunmaktadır. Sigorta firmalarına göre değişkenlik göstermekle birlikte 65 yaş altı için tamamlayıcı sağlık sigortası düzenlenmektedir.

Eğer 59 yaştan önce ömür boyu yenileme garantisi kazandıysanız, tamamlayıcı sağlık sigortanızı 60 yaşından sonrada devam ettirebilirsiniz. Fakat ömür boyu yenileme garantisi kazanamadıysanız sigorta şirketi bu yaş sınırından sonra poliçenizi yenilemeyebilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasını sadece yatarak tedaviler için geçerli olacak kapsamda yada yatarak ve ayakta tedaviler için geçerli kapsam ile teminat tercihinizi belirleyerek yaptırabilirsiniz. Doğum ek teminat olarak eklenebiliyor, bekleme süresi sigorat firmasına göre değişebiliyor. Ayrıca bazı sigorta firmaları tamamlayıcı sağlık sigortaları ile birlikte anlaşmalı merkezlerde check-up, diş sağlığı kontrolunu de hediye olarak sağlayabiliyor.

SGK tarafından karşılanmayan ya da sadece bir kısmı karşılanan sağlık hizmetlerinden sigortalıların bütçelerini sarsmadan faydalanabilmesi, sağladığı en büyük avantaj olarak öne çıkar. Diğer taraftan kapsamlı özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen fakat bütçesini aştığı için yaptıramayan sigortalılar için ekonomik bir alternatiftir. Ürün, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu pek çok sağlık kurumunda poliçede belirtildiği oranda sadece katılım payını ödeyerek muayene ve tedavi olma şansı tanır. Tüm bunların yanı sıra bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda poliçe kapsamını genişletebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın aldığınız andan itibaren, ayakta tedavileriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak yatarak tedaviler için beklemeniz gereken 3 aylık bir süre vardır. Bu süre dolmadan yatarak tedavileriniz ile ilgili masrafları sigorta şirketi karşılamaz.
Doktor muayenesi için hastaneye gitmeden önce mutlaka sigorta şirketinin anlaşmalı hastaneler listesini inceleyin. Eğer gitmek istediğiniz hastanenin sigorta şirketiniz ile anlaşması varsa yapmanız gereken tek şey hastaneye gittiğinizde banko görevlisi ile TC kimlik bilgilerinizi paylaşmak olacaktır.

Hayır, karşılamaz. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi sadece T.C. sınırları dahilinde geçerlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Sigorta arasında en belirgin fark anlaşmalı hastane ağlarıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortaları sadece SGK anlaşmalı özel hastaneler kullanılabilmektedir. Özel sağlık sigortaların ise SGK anlaşmalı yada anlaşmasız sigorat firmasının analşamlaı olduğu tüm özel hastanelerde, özel muayenehaneler, doktorlar, ve yurtdışı teminatları ile sınırlı olmak üzere yurtdışı sağlık haracamalarının tanzimi için kullanılabilmektedir. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortalarında ayakta tedavi limitlerinde yılda kaç vaka/kez olarak kullanım limiti uygulanırken örneğin yılda 10 muayene hakkı gibi, özel sağlık sigortalarında sigoratlı limitisiz poliçe tercih etmediği sürece TL bazlı bir yıllık ayakta tedavi teminat limiti uygulanır. Yatarak tedaviler her ikisinde de limitsiz karşılanır. SGK lı olamayan bireyler tamamlayaıcı sağlık sigoratsından faydalanamazken, özel sağlık sigortasında SGK şartı aranmaz.

Genel sağlık sigortanızı destekleyen sigorta ürünü, beklenmedik bir sağlık sorununda tedavi giderlerini sürpriz olmaktan çıkarır. Poliçede belirtilen teminatların kapsamına giren bir sağlık sorunu yaşadığınızda bütçenize en uygun, kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmetini hemen alabilirsiniz. Yatarak ya da ayakta tedavi seçeneklerinin yer aldığı poliçeler arasından sizin ve ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. SGK'nın sadece bir kısmını karşıladığı suni uzuv ve tıbbi malzeme gibi sağlık hizmetlerinden sadece katılım payı ödeyerek yararlanabilir, yatarak tedavi teminatıyla ameliyat gerektiren ciddi sağlık problemlerinde bile bütçenizi düşünmeden en iyi sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Evet, talep ettiğiniz takdirde sunar. Gebelik ve doğum masraflarınız, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarına ek olarak alacağınız doğum teminatı ile poliçe kapsamına dahil edilebilir. Ancak bu teminat, bazı anlaşmalı kurumlarda geçerlidir. Bu teminatı kullanmak için anlaşmalı kurumları öğrenmenizde yarar var.

Evet, 12 ay bekleme süresi uygulanır. Sigortalı / Sigortalı adayı, doğum teminatının eklenmesiyle birlikte gebe olabileceği gibi, bekleme süresi dahilinde de gebe kalabilir. Ancak kesintisiz olarak doğum teminatının en az 2. yenilemesinin yapılmasıyla beraber, doğum teminatlarından faydalanılabilir.

Hayır, diş tedavisi ve gözlük teminatı, tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı dışındadır.

Hayır, ilaç teminatı, tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı dışındadır.

Sigortalının kesintisiz 3 yıl boyunca tamamlayıcı sağlık sigortasını devam ettirmesi halinde, 3 yıl sonunda sigortalının sağlık durumu esas alınarak “ömür boyu yenileme garantisi” değerlendirilir. Bu hak kazanıldıktan sonra, sigortalı/sigorta ettiren talebi olmadıkça ortaya çıkan hastalık ve rahatsızlıklardan ötürü teminat kapsamı daraltılmaz, teminat limitleri düşürülmez, sigortalı katılım payları artırılmaz, sigorta teknik esaslarında ve özel şartlarda sigortalı aleyhine değişiklik yapılmaz, bu hakkı kazandıktan sonra çıkan hastalık ve rahatsızlıklardan ötürü hastalık ek primi veya istisna uygulanmaz, tazminat ek primi uygulanmaz.

7/24

Günün her saati, ihtiyaç duyduğunuz her an

Güvenli

Bilgileriniz SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Ayrıcalıklı

Hasar durumunda sizinle ilgilenecek özel temsilci

En İyi Fiyat Garantisi

Tüm poliçelerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz

Comments

Comments are closed.

Firma Bilgileri

Hazır Sigorta
Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

30 ağustos zafer Mah Bozyaka Cad. Aykanlar Terrace sitesi No: 17A/A Kayapa Nilüfer Bursa

İletişim Bilgileri

E-mail:
info@sigortahazir.com

(0224) 238 2525 / (0546) 100 25 00

Hergün 8:00 - 20:00