İşyeri ve Yangın
Sigortaları

İşletmenize özel ihtiyaçları ücretsiz sigorta
danışmanlığı ile tespit ediyor, firmanıza özel
ürünleri uygun fiyata bulmanızı sağlıyoruz.

İşletmenizdeki demirbaşlardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınızın güvence altına alınmasına yardımcı oluyoruz.

İş yeri ve yangın sigorta poliçesi ile yangın, yıldırım, infilak, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, hava ve kara taşıtları çarpması, dahili su, duman, dolu, hukuksal koruma, hırsızlık kira kaybı, iş durması, yangın mali sorumluluk, fırtına, yer kayması, kar ağırlığı, enkaz kaldırma masrafları, binaya ait sabit kıymetlerin hırsızlığı gibi birçok riske karşı güvence altına almanız mümkün.

Neden sigortahazir.com’u Tercih Etmelisiniz?

  • İşletmenize özel ihtiyaçları ücretsiz sigorta danışmanlığı ile tespit ediyor, firmanıza özel ürünleri uygun fiyata bulmanızı sağlıyoruz.
  • Anlaşmalı olduğumuz 23 sigorta şirketi üzerinden en uygun sigorta ürününü, en rekabetçi fiyatlarla buluyoruz.
  • Uzman ve deneyimli temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saatiletişim desteği sunuyoruz.
  • Hasar olduğu andan itibaren tüm süreçte sizi temsil ediyor, sigorta şirketleri, eksperler ve hasar sürecine dahil olan tüm birimlerle koordinasyon sağlayarak hızlı ve verimli bir şekilde süreci yönetiyoruz.
  • Kişisel verilerinizin korunması adına mahremiyetinize sadık kalarak, güçlü teknolojik altyapımız sayesinde gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Detaylı bilgi almak ve kurumsal temsilcilerimizle görüşmek
için formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

Share this post

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?