Grup Sağlık ve Ferdi Kaza
Sigortaları

Çalışanlarınıza ayrı ayrı sağlık sigortası başvurusu yapmadan, hızlı şekilde ve tek bir poliçede güvence altına alabilmeniz için sizinle birlikte çalışarak sigorta ihtiyaçlarınızı tespit etmenize yardımcı oluyoruz.

Grup Sağlık Sigortası’nda işverenler için vergi avantajı sağlanırken, çalışanlarınıza sağladığınız özel veya tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetleriyle hem prestij artışı hem de daha tercih edilen bir çalışma ortamı sağlamış olursunuz.

Grup Sağlık Sigortası ile çalışanlarınızın ve ailelerinin her türlü sağlık sorunları için hizmet alıp çalışan bağlılığı yaratırken; Grup Ferdi Kaza Sigortası ile çalışanlarınızın başına gelebilecek kaza sonucu maddi ve manevi zararlar için çözüm bulmanızı sağlıyoruz.

Neden sigortahazir.com’u Tercih Etmelisiniz?

  • Çalışanlarınız için ayrı ayrı sağlık sigortası başvurusu yapmadan hızlı bir şekilde, tek bir poliçede tüm çalışanları güvence altına almanız için sizinle birlikte çalışarak sigorta ihtiyaçlarınızı tespit etmenize yardımcı oluyoruz.
  • Anlaşmalı olduğumuz 23 sigorta şirketi üzerinden en uygun sigorta ürününü, en rekabetçi fiyatlarla buluyoruz.
  • Sağlık sigortaları konusunda uzman ve deneyimli temsilcilerimiz ile çalışanlarınızın sağlık sigortalarını kullanırken yardıma ihtiyaç duydukları tüm konularda iletişim desteği sunuyoruz.
  • Tüm süreçte sizi ve çalışanlarınızı temsil ediyor, sigorta şirketleri ve hastaneler gibi sürece dahil olan tüm birimlerle koordinasyon sağlayarak hızlı ve verimli bir şekilde size destek oluyoruz.
  • Kişisel verilerinizin korunması adına mahremiyetinize sadık kalarak, güçlü teknolojik altyapımız sayesinde gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Detaylı bilgi almak ve kurumsal temsilcilerimizle görüşmek
için formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

Share this post

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?