Özel Sağlık Sigortası için Hemen Teklif Al

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz

20'den fazla sigorta şirketinden teklif al

+14 Sigorta şirketini Gor

Poliçemi neden Hazır Sigorta'dan almalıyım?

7/24

Günün her saati ihtiyaç duyduğunuz her an

En İyi Fiyat Garantisi

Tüm poliçelerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz

Güvenli

Bilgileriniz SSL Sertifikası ile şifrelenmektedir

Ayrıcalıklı

Hasar durumunda sizinle ilgilenecek özel temsilci

Özel Sağlık Sigortası Tüketici Soruları

Özel sağlık sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Hemen teklif alarak size en uygun seçeneği görebilirsiniz. Özel sağlık sigortası ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır.

Tüm sağlık sigortalarında temel olarak iki teminat vardır: Yatarak tedavi ve ayakta tedavi. Ayakta tedavi teminatına yatarak tedavi teminatlarıyla birlikte sahip olabilirsiniz. Ayrıca yatarak tedavi teminatı tek başına da edinilebilir. Teminatlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen sağlık sigortası ürünlerimizi inceleyiniz.

Özel sağlık sigortası yaptırmanın hayatımıza kattığı pek çok avantaj ve kolaylık var. İlk bakışta ekstra bir masraf gibi gözükse de aslında olası hastalık durumlarında daha ucuza daha iyi hizmet almanızı sağlıyor. Özel sağlık sigortasının avantajlarını sizler için derledik.
İşte özel sağlık sigortasının avantajları…
Anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, özel sağlık sigortanızla daha düşük ücretle ya da ücretsiz hizmet alırsınız.
Özel sigortanızla özel sağlık kurumlarında özellikle tetkik, tahlil, laboratuvar gibi işlemler için devlet kurumlarına nazaran daha erken tarihe randevu alabilirsiniz.
Özel sağlık kurumlarında, özel sağlık sigortanızla hafta sonu da muayene olabilir ya da diğer işmelerinizi (tahlil, tetkik, tedavi) gerçekleştirebilirsiniz.
Poliçe kapsamınızda yer alması halinde yurt dışında da kaza ya da hastalık geçirdiğinizde yüksek ücretler ödemeden tedavi olabilirsiniz.
Poliçenizin kapsamına göre yatarak tedavi ya da hem yatarak hem ayakta tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Düşük ücretler ödeyerek aldığınız poliçeniz sayesinde, özel sağlık kurumlarında kaliteli ve konforlu hizmetler için çok düşük tutarlar ödersiniz.
Bebek sahibi olmayı planlıyorsanız poliçenize doğum teminatı ekleterek doğum öncesi, doğum ve doğum sonrasında ortaya çıkacak yüksek tutardaki ücretleri fazlasıyla azaltabilirsiniz.
Yaptırdığınız özel sağlık sigortasından eşiniz ve çocuklarınız da faydalanabilir.
Çocuklarınız için özel sağlık sigortası yaptırdığınızda bu primleri vergiden düşürebilirsiniz.
En avantajlı sağlık sigortasını bulmak için sigorta şirketlerini ayrı ayrı dolaşmanıza gerek yok. sigortahazir.com Özel Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret ederek sizin için en avantajlı olacak özel sağlık sigortası ürününe dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası olası sağlık sorunlarında sizi yüksek meblalardan kurtaran önemli bir güvencedir. Sigortahazir.com’dan alacağınız sağlık sigortası poliçesi ile özel sağlık sigortası kolaylıklarından yararlanabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz

Özel sağlık sigortalarında primler sigortalının yaşı, cinsiyeti, ikametinin bulunduğu il, mesleğine göre hesaplanıyor; bunlara ek olarak sigortalının tercihleri de prim hesaplamalarına dahil ediliyor. Hastane network tercihi, yatarak yada ayakta tedavi teminat tercihi, poliçenin doğum teminatına sahip olup olmaması yada polieçnin katılım paylı olup olmamasına bağlı ve yıllık uygulanabilcek tedavi teminat limitlerine göre de değişiklik göstermektedir. Bütün bu etken faktörlere göre sigorat teklifleri hazırlanmaktadır. Sağlık sigortası yenilemelerinde hastalık geçmişine göre muafiyet veya suprim ve kullanıma bağlı suprim veya indirim uygulanabiliyor. Daha genç yaşlar için daha düşük prim hesaplanıyor. Sadece yatarak tedavi teminatı sunan poliçeler ayakta ve yatark teminat sunan poliçelere göre daha düşük primli oluyor. Yıllık limit belirlenir ve sigoratlı katılım paylı poliçe duzenlenir ise katılım paysız ve limitisiz poliçelere göre daha düşük prim teklifleri hesaplanıyor.

1000+ Mutlu Müşteri

Özel Sağlık Sigortası Güncel Blog

Merak edenler için Özel Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgiler

riskli hastalıklar sigortası nedir

Riskli Hastalıklar Sigortası Nedir?

Riskli hastalıklar sigortası nedir sorusunun cevabı olarak, sağlık harcamalarınızı koruyan bir poliçe türüdür. Riskli Hastalıklar Sigortası Nedir? Riskli hastalıklar sigortası, ciddi sağlık sorunlarına karşı finansal

tamamlayıcı sağlık sigortası nedir

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir sorusunun cevabı, temel sağlık sigortanızın ötesinde ek koruma sunar. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir (TSS), Türkiye’deki sağlık sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası acilde geçer mi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçer Mi?

Tamamlayıcı sağlık sigortası acilde geçer mi? Acil sağlık hizmetleriniz için kapsamımızı keşfedin. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Sağlık, insan hayatının en önemli unsurlarından biridir ve herkesin

Share this post

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?