Mühendislik
Sigortaları

İnşaat All Risks Sigortası

Projenin devamlılığın sağlanması, sermaye, iş gücü ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi için inşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar inşaat faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik hasarlar ile deprem, sel, fırtına, yangın, hırsızlık, şantiye kazaları gibi risklere karşı güvence sunar.

Montaj All Risks Sigortası

Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar montaj faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik hasarların yanı sıra; doğal afetler, yangın, hırsızlık gibi birçok riske karşı kapsamlı güvenceyi tek bir poliçede sunar. 

Makine Kırılması Sigortası

Makine ve tesislerin deneme devresinden sonra normal çalışır haldeyken, aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esnasında ya da dururken ani ve beklenmedik sebeplerden meydana gelen hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder. İşletme kazaları, hatalı tasarım sonucu oluşan hasarlar, kısa devre, su çekiçlemesi, hatalı kullanım gibi başlıca riskler bu sigorta ile güvence altındadır. 

Elektronik Cihaz Sigortası

İş yerinizdeki elektronik cihazlar işletme personelinin hatalı kullanımı, hırsızlık, kısa devre, yüksek voltaj, yangın, yıldırım, fırtına, sel, su baskını, dahili su hasarları gibi birçok riske karşı güvence altına alınır. Cihazların deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken, aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esnasında, dururken ani ve beklenmedik sebeplerden meydana gelen maddi ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder

Neden sigortahazir.com’u Tercih Etmelisiniz?

  • İşletmenize özel ihtiyaçları ücretsiz sigorta danışmanlığı ile tespit ediyor, firmanıza özel ürünleri uygun fiyata bulmanızı sağlıyoruz.
  • Anlaşmalı olduğumuz 23 sigorta şirketi üzerinden en uygun sigorta ürününü, en rekabetçi fiyatlarla buluyoruz.
  • Uzman ve deneyimli temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saat iletişim desteği sunuyoruz.
  • Hasar olduğu andan itibaren tüm süreçte sizi temsil ediyor, sigorta şirketleri, eksperler ve hasar sürecine dahil olan tüm birimlerle koordinasyon sağlayarak hızlı ve verimli bir şekilde süreci yönetiyoruz.

Detaylı bilgi almak ve kurumsal temsilcilerimizle görüşmek
için formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

Share this post

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?