Tekne
Sigortaları

Yalnızca teknenizi değil; makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımlarını da güvence altına alabilirsiniz. Deniz risklerine ek olarak, yangın, korsanlık, hırsızlık, doğal afetler, 3.şahıslara karşı sorumluluk, kişisel eşya, çevre kirliliği gibi birçok ek teminatla güvence sağlıyoruz. Ayrıca sigorta teminatımız denizde, çekek yerinde karada, teknenin bakımı süresince tersanede de devam etmektedir.

Yat Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?

Sigortanız, kaza durumunda üçüncü şahıslara karşı doğabilecek hukuki sorumluluğunuzu (yatınızın çarpıştığı teknede veya üzerindeki malda oluşabilecek kayıp ve hasarlar gibi) ve ödemek zorunda kalabileceğiniz bazı hukuki savunma masraflarınızı da teminat altına alıyor.

Yat tanımı kapsamına giren unsurların rayiç değerleri üzerinden sigorta bedelinin saptanması gerekmektedir. Şirketimiz uzmanlaşmış kadrosu ve deneyimi ile risk danışmanlığında da yardımınıza hazırdır.

Sigortanızın kapsamına, yatınızın gövdesinin yanı sıra, poliçede belirtilmeleri koşuluyla makineleri, servis botları ve yatınızla birlikte alınıp satılması mutat olan donanım ve ekipman da dahildir. Yatınızın adını taşımayan servis botları, zati eşyalar, kumanya, yakıt, balıkçılık takımları ve demirleme donanımlarıysa sigorta kapsamı dışında kalır.

Neden sigortahazir.com’u Tercih Etmelisiniz?

  • İşletmenize özel ihtiyaçları ücretsiz sigorta danışmanlığı ile tespit ediyor, firmanıza özel ürünleri uygun fiyata bulmanızı sağlıyoruz.
  • Anlaşmalı olduğumuz 23 sigorta şirketi üzerinden en uygun sigorta ürününü, en rekabetçi fiyatlarla buluyoruz.
  • Uzman ve deneyimli temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saat iletişim desteği sunuyoruz.
  • Hasar olduğu andan itibaren tüm süreçte sizi temsil ediyor, sigorta şirketleri, eksperler ve hasar sürecine dahil olan tüm birimlerle koordinasyon sağlayarak hızlı ve verimli bir şekilde süreci yönetiyoruz.

Detaylı bilgi almak ve kurumsal temsilcilerimizle görüşmek
için formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

Share this post

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?